ייצור הקפה בעולם

ייצור הקפה בעולםייצור הקפה הכולל יבול השנה מוערכת 133 מיליון שקיות, המייצג גידול של 8.1% ביחס לשנה שעברה חיתוך. המדינות הגדולות עשר ייצוא החשבונאי על 86% מהייצור הכולל יבול השנה , ייצור מוקלטות שמונה עליות ביחס יבול השנה. המדינות המעורבות מעוניינות הם בברזיל, וייטנאם, קולומביה, אתיופיה, גואטמלה, מקסיקו, הונדורס ו אוגנדה. השניים הנותרים הגדולות המדינות המייצאות, כלומר אינדונזיה, הודו, הקליט מופחת הייצור.

נפילת ייצור האינדונזי הוא המשמעותי ביותר, עם זאת, לאור הפגיעה קפסולות קפה גדולה יותר של תנאי מזג אוויר קשים. קולומביה היא מחלימה לאט מ רמות ייצור נמוכות נרשמו בשלוש השנים האחרונות. היבול השנה  החלה כבר במספר של ייצוא מדינות, בהן ברזיל, אקוודור, פפואה גינאה החדשה. ברזיל, למרות יבול השנה  במחזור הביאנלה לייצור ערביקה, צפוי יבול הכולל של יותר מ- 43 מיליון שקיות. ההתקדמות בשיטות חקלאיות אפשרו לצמצם את ההבדלים בין גבוה ונמוך עונות.

במרץ לסכם רמה הרשומה של 10.4 מיליון שקיות לעומת 8.7 מיליון שקיות במרץ . הנפח הכולל הייצוא בששת החודשים הראשונים של השנה קפה  היה 52.9 מיליון שקיות בהשוואה 45.8 מיליון שקיות עבור התקופה המקבילה ב קפה השנה , גידול של 15.4%. העלייה ביצוא בששת החודשים הראשונים של השנה קפה  היא במידה רבה המיוחס משלוחים של ארביקה , אשר לסכם 35.7 מיליון שקיות לעומת 29.8 מיליון שקיות עבור התקופה המקבילה בשנת , גידול של 19.6%. היצוא של רובוסטה עלה ב- 7.6%, הקלטה רמה של 17.2 מיליון שקיות עבור ששת החודשים הראשונים של שנת  לעומת 16 מיליון שקיות עבור התקופה המקבילה בשנת קפה קפה. האבולוציה של היצוא במהלך עשר השנים האחרונות נבדק בסעיף הבא.

ניתוח של היצוא על ידי המדינות המייצאות

כפי שצוין במבוא, היצוא הכולל במהלך 12 החודשים האחרונים  הגיעו 101 מיליון שקיות, הרמה הגבוהה ביותר שאי פעם תועדה יצוא מוגבר נראה גורשו לא רק על ידי רמות המחיר הנוכחי, אלא גם על ידי המשך הדינמיות של הצריכה. מחקר קצר זה יתמקד ניתוח השוואתי של היצוא בששת החודשים הראשונים של כל שנה קפה (אוקטובר-מרץ) במהלך עשר השנים האחרונות. היצוא הכולל במהלך ששת החודשים הראשונים של קפה שנים הם הגבוהים ביותר באלבום. לא כולל אחרים-קולומביאני חלקי פנים, במהלך ששת החודשים הראשונים של השנה קפה שלוש קפה קבוצות אחרות הקליט את הרמות הגבוהות ביותר של היצוא מאז.

לסיכום, חשוב לציין כי המוצקות של מחירים עודד עלייה במחירי היצוא במהלך ששת החודשים הראשונים של השנה קפה. רמת היצוא בתקופה הוא הגבוה ביותר על הרשומה. ההופעה הייצוא חזקה היא עשויה לעכב את בנייתו מחדש של מניות המדינות המייצאות. עם זאת, ורמות המחירים נוטים לעודד השקעות האחזקה, חידוש עצי הקפה, למרות עלות מוגברת של תשומות לחקלאות יכול להיות גורם מגביל.