הקפאין ומטבוליזם

הקפאין ומטבוליזםלנשים יש רגישות רבה יותר קפאין מאשר גברים, גופם עשוי לארוך זמן רב יותר כדי לטהר קפאין ולהתאושש ממנה השפעותיו מגרה.
קפאין משפיע ישירות על רמות ההורמונים של נשים על ידי הגדלת , או הורמונים נשיים, תוך הפחתת גלולות למניעת הריון להתחרות עם קפאין זמן עיבוד בכבד
הקפאין עובר מטבוליזם על ידי הכבד, במיוחד ציטוכרום מסלולים. כאשר קפאין נצרך עם חומרים אחרים (כגון תרופות) מטבוליזם גם דרך מסלול זה, הקצב של סיווג של קפאין וגם הסמים מהגוף מופחתים באופן משמעותי.בגוף לתקופות ארוכות בהרבה זמן, הגדלת ההשפעה של ספל קפה בבוקר. רוב תרופות לנצל את מסלול מטבולי זהה, כולל גלולות למניעת הריון, תרופות נוגדות דיכאון.

הבדלים גנטיים מטבוליזם הקפאין

. אנחנו לא כולם נוצרו שווים, כשמדובר על היכולת של הגוף שלנו לשבור קפאין. הבדלים גנטיים שזוהו לאחרונה חושפים שאת מטבוליזם הקפאין מתווך על ידי גנטיקה מכונת קפה למשרד הקשורים וריאציות של גנים ספציפיים. בערך חמישים אחוז מהאוכלוסיה הנו אלל חילוף חומרים איטי, או וריאציה של הגן, כלומר, האנשים האלה לעבד קפאין בכבד בקצב הרבה יותר איטי מאלה מזוהים מהירה.
איטי, קפאין יש פוטנציאל לבנות את הדם לפני הכבד עולם הקפה היא היכולת לטהר אותו (במיוחד כאשר אנשים צורכים מספר כוסות קפה או משקאות המכילים קפאין אחרים). סיכון מוגבר של יתר לחץ דם הוא מתואם עם ספקים של וריאציית איטי של הגן, המכונה איטי. האנשים האלה יש גם רמות גבוהות יותר של אפינפרין (אדרנלין) בשתן שלהם; קפאין ידוע לעורר השחרור של הורמונים הקשורים התגובה מערכת העצבים מכונת קפה למשרד הסימפתטית, כולל אפינפרין.
רגישות לקפאין לא בהכרח לתאם עם או לא מישהו הוא איטי או של מהירה של החומר הכימי. מהירה יכולה עדיין להיות רגיש ולהביא חרדה משתיית קפה.
הבדלים בין מטבוליזם הקפאין יכול גם לספק הסבר למה תוצאות המחקר הקשור ההשפעות הבריאותיות של קפאין יכול להיות כל כך מתבדרת, כמו אנשים שונים רגישים באופן שונה באופן דרמטי.