המדע של פולי קפה

המדע של פולי קפהכאשר אתה צלוי פולי הקפה הירוקים, הצבע שלהם, באופן לא מפתיע, מתחיל להשתנות. פולי קפה אשר מתחיל בכל מקום מ אפור פלדה ירוק אפונה, נמוג קודם, כמו כלורופיל ירוק שלה נשברת. ואז, כמו תגובת מייארד ישפיע, השעועית מתחיל משחימים צהוב, אז שיזוף, ואז יותר ויותר עמוק.
תגובת מייארד, אשר מפתחת טעם, כמו גם צבע, אחראי על פולי קפה הגוון טעים מאוד של חום המאכלים האהובים שלנו, רבים מן סטייק על הגריל עד חרא לחם בירה כהה, תה. חומצות אמינו ו סוכרים בקפה אינטראקציה מפל מסובך של תגובות, בהפקת מאות תרכובות מכונת קפה לעסקים טעם ותרכובות בשם , אשר נותנים קפה צבעו חום.
כמו השעועית להמשיך ומתחממים, קורה גם כן. בעוד תגובת מייארד יקרה בין סוכרים, חומצות אמינו, כרוכה סוכר לבד. נוכח קפה ירוק הסוכר העיקרי הוא סוכרוז, אשר לא להשתתף תגובת מייארד. במקום זאת, סוכרוז הופך לקרמל, פירוק, מניב מתחמים חום נוספים.
אם טיגון ממשיכה הלאה, צבע חום קצה כלפי שחורים, פולי קפה כמו סוכרים וצלולוזה להתחיל לשבור לתוך פחמן.
הצבע הוא לא הכול השתנה. כמו קפה צולה, זה מאבד מסה. כהה יותר הוא מכונת קפה חינם קפה קלוי, יותר הוא מאבד: מים היציאות על השעועית בצורת אדים וגם פחמן דו-חמצני, חנקן חופשי, תרכובות נדיפות. אצווה יאבדו בדרך כלל 10%-20% מן שלה מתחיל המונית במהלך הצלייה. במקביל, כל שעועית כפול בכרך, בשל נשיפת כאשר האדים בורח. לאחר בגביע האחרונה, זה ריח של מים חמים רגיל, חשבתי. הגיע הזמן לקבל קצת פרספקטיבה מומחה.
פולי קפה מעולה, יש לו מגע בטוח אך עדין עם טיגון, אז הזמנתי את עצמי להסתכל עשיר , הבעלים, מתכונן לעשות אספרסו. הוא מוציא את 20 קילוגרם פולי הקפה הירוקים לבטן שלו קלייה מחוממת, מכונה המכונית – גודל חכם מפורטוגל עם גימור מתכת שחור napped, גורם לזה להיראות כמו גותי תומאס הקטר.
איפה המכונת בבית שלי משתמשת זרימה של אוויר חם, מכונת קפה לעסקים, כמו מכונות קלייה מסחריות ביותר, נבנה סביב תוף מסתובב, בערך כמו בגדים במייבש שתוכל לזרוק את השעועיות? מעל מבער גז חזק. אמנם כן, העיניים שלנו להישאר על המסך של המחשב הנייד מחובר מכונת קפה לעסקים, איפה גרף הטמפרטורה באיטיות חרוטה משמאל לימין. הטמפרטורה של השעועית רקטות כלפי מעלה, 200° F (93 מעלות צלזיוס), 250° F (121 מעלות צלזיוס), האטת בחן אותו עובר 300° F (149° C). ריקודים פולי קפה הלוך ושוב בין המסך את משרדיה הראשיים של החברה, גורם קטן, כוריאוגרפיה התאמות