קפה, קפאין מתח והזדקנות

קפה, קפאין מתח והזדקנותזה התלונה השכיחה שאתה שומע לחש שנאמרו על ידי חברים, משפחה, עמיתים לעבודה לאורך כל היום. “אני פשוט לא יכול ללכת בלי כוס קפה שלי!” מה קרה ימי הילדות נהגנו מאוגד מחוץ למיטה עם שפע של אנרגיה ומתי אנחנו המשיכו בקצב אנרגטי עד הלילה? רוב האנשים מניחים כי גורם הגיל אספקת אנרגיה, אך אורח החיים פרקטיקות עלול להוביל עייפות גם.

קפאין מעלה הורמוני לחץ

למרות אנו מקווים להגביר את רמות האנרגיה שלנו כשמגיעים לכוס קפה, למען האמת אנחנו נמצאים למעשה גרימת מצב של מתח. קפאין כוננים עד 18 שעות לאחר צריכת זרם של מכונת אספרסו משרדית בלוטת האדרנל לייצר הורמוני דחק יכול להישאר בדם. הורמונים אלה לייצר תגובת “הילחם או ברח” זה הטבע שנועד לעזור להציל את החיים שלנו כאשר כל טיפת אנרגיה נדרשת כדי לשרוד אסון ממשמש ובא, כמו התקפה של אויב.
בעולם של היום, שבו אנו נמצאים יותר לעיתים קרובות יושב ליד שולחן, נהיגה במכונית שלנו או אכילת ארוחה, קפאין יכול להביא אותנו למצב כרוני של מתח מכונת קפה מומלצת ללא דרך לשרוף דלק נוסף של הורמונים. קפאין-induced מתח יכול לייצר מצבי רוח, נדודי שינה להגביר מתח שרירים, לפגום לעיכול, תזונה, להגביל את זרימת הדם אל המוח, להעלות את רמת לחץ הדם, יצירת נדנדות הסוכר בדם, להאיץ את קצב הלב. ובכל זאת הקווים בבר הקפה המקומי עדיין מותחים מהדלת עם אנשים נואשים שלהם קפאין הבא “תיקון”.
קפאין התמכרות משתולל בחברה שלנו. קפאין הוא הסם היחיד אספקת האוכל שלנו זה לא מוסדר, אין דרישות עבור כמות קפאין כדי להיקרא על מזונות או משקאות קלים. רוב האנשים לא יודעים כי מכונת אספרסו משרדית בטעם קפה או יוגורט שלהם עשוי להיות לספק מנה נכבדה של קפאין, רק כאשר הם רוצים להירגע בסופו של יום עמוס. אמהות לא חושדים כי בירה שחורה ואת גזוז תפוזים שהם מעניקים לילדיהם עשויים להכיל קפאין. לסטודנטים הלומדים מאוחר בלילה לא מבינים כי קפאין מגבילה זרימת החמצן למוח שלהם עד 30%, פוגע שימור זיכרון. במסווה של עירנות, קפאין שיטתה להם לחשוב שהם יותר יוכנו למבחני שלהם בבוקר.

קפאין מפחיתה הורמון , הנוער & אריכות ימים

בעוד ריגושים עסוקים שאיבת קורטיזול לשלוח אנרגיה לשרירים, להסיט את האנרגיה של מערכת העיכול, המערכת החיסונית, יש הורמון חשוב מאוד שהם מייצרים: . מתברר שיש ריגושים להפחית את ייצורם של ההורמון החשוב ביותר אנטי אייג’ינג שהגוף שלך דורש עבור הנוער ואריכות ימים על מנת לייצר הורמוני דחק בסופו של דבר להחליש את המערכת החיסונית, לפגום הבריאות שלך.

DHEA הוא הורמון אמא עבור כל הורמוני המין כגון אסטרוגן, טסטוסטרון, היא גם מגבירה את רמות של המוח שלך באופן טבעי. אז אם אתה חש את מדוכאת, המאהב שלך כבר לא מעניין אותך, לבדוק כמה קפאין אתם צורכים מדי יום באת ספל הקפה שלך!