כמה קפאין הוא באמת בכוס קפה?

כמה קפאין הוא באמת בכוס קפה?תעשיית הקפאין ליצור הטעיה נחמד כדי לגרום לך לחשוב. אתה לא שותה כל כך הרבה קפאין. מתברר כי כוס קפה הוא לא שלך נורמלי עוז 8 גביע, אך גביע עוז 5 גרידא. אז כאשר אתה קורא כי שתי כוסות קפה ליום לא צריכה להיות בעיה לבריאות שלך, חושב על הספל 10 עוז אחד כי אתר קפה זה מה הם בעצם מדברים. כאשר אתה מוסיף כי הסטטיסטיקה של קפאין תוכן בכוס קפה מבושל-ברים קפה פופולריים, תגלו כי אתה יכול לצפות עד 300 מ ג זה גביע 10 עוז, לא 150 מ”ג. אתה עלול למצוא כוס קפה מן מכונת הקפה שלך.
שותי קפה נטול קפאין, שחושבים שהם עברו בחירה בריאה יותר יופתע לגלות כי אוניברסיטת סטנפורד מחקר הראה כי קפה נטול קפאין מעלה את רמת הכולסטרול גבוהה יותר ומהיר יותר מאשר קפה רגיל. כוס קפה נטול קפאין מכיל עדיין בסביבות 7-10 מ”ג קפאין. בנוסף, השעועית במחירים קפה נטול קפאין יש תוכן חומצי גבוה יותר מאשר קפה רגיל כדי לפצות על אובדן הטעם בתהליך . תחשוב על הקפה שאתם צורכים בפעם הבאה שתגיע עבור וסותרי החומצה.

לבעוט את ההרגל קפאין

עם כל החדשות הרעות האלה על הרגל תרופה משפטית האהוב שלנו, ייתכן שאתה תוהה מה זה קיימות חלופות. סטיבן טרשת נפוצה, המחבר של קפאין בלוז (וורנר 1998), ממליצה לעבור קפה נטול קפאין צמחים בתקופה של שבועיים. קפה צמחים, חרוב, עולש, שעורה, מתאריכים, תאנים, שקדים, יכול להיות מבושל ישר לתוך מכונת הקפה שלך. הוא מכיל כמויות משמעותיות של אשלגן כדי לתת לך טרמפ האנרגיה הטבעית. משקאות ספורט שחזור נוסף אשלגן מכיוון שהוא מסייע את השרירים ואת המוח להתאושש עייפות. בנוסף, עולש יש רמות גבוהות של אינולין (עמילן צמח) זה מזון פלורה העיכול שלך. אינולין יעזור להקים מושבה בריא של חיידקים במעי הגס שם הם יוצרים ויטמינים B, לעזור לך לספוג את מינרלים כמו סידן וברזל, ולשפר את המערכת החיסונית שלך. אם אתה מסתמך על קפאין להסיע את חיסול, חיידקים נעזור לך נעשה סדיר ללא התלות ממריצים.
זה לא קשה כמו שאתה אולי חושב להקל על עצמך מחוץ קפאין. אם אתה משתמש בתוכנית הגמילה שבועיים, על-ידי לאט להפחית את כמות הקפאין שאתם צורכים מדי יום, ניתן למנוע כאבי גמילה ובעזרה שלשחזר את בלוטות יותרת הכליה. תופתעו למצוא שלושה חודשים שאת מרגישה יותר טוב. אתה הרגשת מאז שהיית ילד, שוב, שיש לך שפע של אנרגיה והתלהבות לחיים!