איך להכין קפה טוב

איך להכין קפה טובקפה הפעלה, השולחן הוא בדרך כלל להגדיר עם 6 עד 10 כוסות לכל קפה. אלה הם מיושן בצורה משולשת. בחלק העליון של המשולש הזה אתה צריך מקום מדגם של קפה קלוי, מדגם של קפה ירוק. במרכז השולחן במקום כוס מים בטמפרטורת החדר וספל ריק המכיל את כפיות הכוסות. מכסים מדגם הירוק והן מדגם קלויים עד המפגש הכוסות נגמר, קפה ארומה, ניחוח, טעם פרופיל תועדו. לאחר תקופה זו, הדגימות קפה יכול להיות חשפו ואת הערות נוספות ניתן לכתוב מבוסס על המראה.
הטופס הכוסות
בתוך תעשיית הקפה תוכלו למצוא מספר קפה לעסקים בשימוש, אבל בתוך העולם קפה, הסטנדרט הוא טופס דרך אובייקטיבית של לכידת כמה מן ההיבטים החושים החשובים ביותר בקפה. הטופס הינו התפצלו עשרה פרמטרים, מאפשר פאנל מבוקש כדי לדרג ולהעניש על פגמים שנמצאו. המערכת מבוססת על מידה 100 נקודות ובכך לאפשר עבור הסיווג של איכות נמוכה מאוד “את כיתה” כוסות קפה קפה “סופר פרימיום מיוחדים”. על פי שיטת נחשב קפה אשר חלף פיזית לדירוג וכוסות עם ציון מעל 80 נקודות ציון “מיוחדים”.
הכנת הדוגמא קפה
הצעד הראשון הוא כדי להבטיח הקפה כדי להיות “היו כפות” של נורית צלי בינוני. בדרך כלל קלייה מדגם קטן משמש חומציותם אלה מספקים יותר עקביות עם שימוש מינימלי של דגימות ובקרה. בשר צלוי הקפה כדי אור בינוני צלי, המתייחס בדרך כלל ערך עבור כל שעועית, אבל כל עוד אתה בתוך זה טווח הקנס שלך.
עבור אלה ללא מציע דיסקים צבע משמשים כנקודות נהדר של הפניה במהלך טיגון. זה הכרחי כי קפה לא יפליג מעבר צלי בינוני, כמו טעם חשוב הערות, פגמים פוטנציאלי יכול בקלות לקבל רעולי פנים, ברור להביס את הנקודה של הכוסות. קפה כל פעם צריכים להיות טריים צלויים עם לא יותר מ 24-48 שעות גיל, להיות אחיד בצבע, אוויר מקורר, מכילים אין אגודת הידידים, ויש אין לקרר או במעידה הנוכחי.
הכנת העירוי
ברגע הקפה יש צלוי לאפשר להם לנוח במשך הלילה. משקל החוצה כ- 12-12.5 גר’ קפה לכל כוס… זה ישתנה בהתאם לגודל גביע, אך כל עוד אתה משתמש הנוסחה חליטה רגילה של g 8.25 לכל 150 מ ל מים אתה יכול בקלות להתאים לצרכים שלך. לפחות חמש כוסות הנדרש עבור דגימה כדי להבטיח ייצוג אחיד של המדגם קפה. פעם אחת היה לשקול את כל הכוסות, לטחון את הקפה לטחון גס ולכסות העליון של הזכוכית עם פיסת נייר קטנה. זה מקובל יש דוגמאות של קפה ירוק וגם קלויים הנוכחי על השולחן הכוסות במהלך הכוסות בפועל. כמו זה מאפשר לבחון באופן חזותי עבור כל פגמים וחוסר אחידות לפני תהליך הכוסות.
הכוסות
זה הקפה מוכן, אנו מתחילים עם הצעד הראשון cupping הערכת “ניחוח של הקפה”. למרות “ניחוח” ו- “ארומה” משמשים לסירוגין הם שונים לגמרי. ניחוח מתייחס המאפיינים חוש הריח של הגנים יבש עצמם, בעוד “ארומה” נמצא בשלב הרטוב. כדי הניחוח של ישבנים, פשוט ותרים את הכוס שלך באף ולשאוף עמוקות הניחוח של הקפה, נזהר לא לשאוף כל עילה קפה. שיעור הניחוח של הקפה יחד עם הערות כי אתה קולט את הטופס הכוסות.
השלב הבא הוא להעריך “ארומה הקפה”. לפני הוספת מים חמים, להבטיח כי המים הגיע לטמפרטורה של זה יאפשר לחילוץ נאותה של כל טעם תרכובות. יוצקים מים חמים לתוך הכוס וגם תאפשר זה תלול במשך 3-4 דקות. פעם אחת נגמר הזמן, בעדינות לוקח את הכף שלך ולשבור את השכבה העליונה של קפה אחרת המכונה “קרום”. כפי שאתה עובר את הקרום, מקם את האף שלך. בתור ליד החלק העליון של הגן, ולשאוף. ברגע הקרום הוא שבור, זה ישחרר את מספר רב של תרכובות נדיפות.
לאחר הצריבה, להמשיך לערבב את הקפה פעמיים או שלוש פעמים ומאפשר את הקצף לדרוס האחורי של הכף. בשלב זה הקפה כנראה יהיה חם מדי עבור רוב האנשים לגביע, לחכות עוד 3-5 דקות ולאפשר את הקפה להתקרר לפני שתמשיך. באמצעות יניקה תנועה מהירה, וארוקן את הקפה על הלשון שלך ולכתוב את ההתבוננות שלך עבור כל אחד מהפרמטרים עשר.
פגמים, מכתימה ותקלות
אף-על-פי בקפידה רבה נלקח כדי לבחור לעבד רק את הפולים הטובים ביותר בנקודת המוצא, טעויות קורות. בתור שכזה, סוג ואת עוצמת הפגם יכול להתבטא במספר דרכים שונות בגביע. למרבה המזל, הטופס מאפשר ההערכה בשתי דרכים.
הראשון נקרא “עפץ” והוא כל פגם זה מורגש אבל בדרך כלל לא הסתיימה