הטעם הטוב של הקפה

הטעם הטוב של הקפההפרופיל טעם מתייחס לתכונות טעמו הייחודי של הקפה. קפה ממחוזות שונים יש פרופיל טעם ייחודי. קפה מ ערב ובאפריקה הם בטעם מתוק עם חומציות מעט חמוץ או מוגזים, ולעתים קרובות עם ניחוח פירותי נפלא. הטעמים בטווח שבין רמזים הדרים ונלהבת, כמו יין, לעיתים קרובות רך עם אלמנטים פרחוניים מעניין, איזון טוב בין גוף חומציות.
קפה אמריקאי הן בדרך כלל אור – עד בינוני, נמצאים בקצה הנגדי של הספקטרום טעם של קפה אסיאתי אינדונזי, השקט אשר יש חומציות נמוכה טעם חלקה עם אלמנטים אקזוטיים וארצי, בדרך כלל בעל גוף מלא וחלק, לעתים קרובות עם איכויות אגוזי וארצי, גימור יבש.
לעומת זאת, קפה מיבשת אמריקה ויש תחושה נקייה בפה, מתוק. מכונת קפה משרדית רק קצת, עם חומציות התוסס של — פריך ומתנצנץ ו לפעמים חריף.
קפה אמריקן ידועים גם עקביות ואיזון שלהם, ולכן הם משמשים ליצירת חלק סטארבקס הפופולרי ביותר במכירת תערובות קפה.
הוא אחד הכישורים החשובים ביותר שכל אחד חנות קפה בתעשיית קפה יכול לפתח. הומצא על ידי קונים קפה ירוק, ללטף מספק מתודולוגיה עקבי הערכת האיכות של קפה לפני קביעת מחיר על הרבה. להשתמש בערכה קפדנית של טעימות פרוטוקולים כדי להעריך את איכות.
התרגול, עם זאת, הוא סובייקטיבי יחסית, בכפוף אוהב ושנאה של הקונים הפוטנציאליים, אבל זה בכל זאת המרפאה דה-פקטו כאשר דנים באיכות הקפה. הכוסות נעשה בדרך כלל הן במדינות המוצא, לצרוך מדינות, לרוב לפני, לאחר משלוח מגיעה.
כדי להבין את ההבדלים בין אזורי גידול הקפה, חשוב לקפה טעם של סביב העולם. הכוסות משמש גם כדי להעריך קפה פגומה או כדי ליצור תערובות קפה. כל קונה מכונת קפה משרדית קפה רציני צריך לקחת את הזמן להשקיע בהקמת מעבדה הכוסות. זה לא קשה להגדיר, המעבדה צריכה להיות באזור בחבורה, ללא רעש מוגזם.
ממש כמו ללמוד שפה חדשה, ללטף הוא טקס משלה, וככזה יש מערך של מונחים. הבנת למה מתכוון מונחים אלה, יחד עם תרגול חוזר ונשנה, יהיה להגדיר אותך בדרך הנכונה להיות המוסמכים. למרות הטרמינולוגיה היא פשוטה יחסית, תוכל לראות כי תנאי רבים נבדלים משמעות ממדינה למדינה. עבור השיחות שלנו, אנחנו משתמשים פרוטוקול אשר הוא הכי נפוץ בתעשיית קפה.להלן מסכמת חלק מהמונחים הנפוצים בשימוש במהלך הכוסות.