קפה צלוי באיכות מעולה

קפה צלוי באיכות מעולהטמפרטורה, זרימת אוויר כדי לעזור את פולי הקפה לדרך מדויק לאורך הגרף. קפה צלוי חומציותם המודרניים ביותר להשתמש בתוכנה מתרגמת את המדחום קריאות מכל בתוך המכונה לעיקולים בזמן אמת זה בבירור להמחיש את הקורס של צלי. העקומה טיפוסי, הטמפרטורה על הציר האנכי והזמן משמאל לימין, זוממים. נראה כמו סימן ביקורת בחינניות עולה: פולי קפה ראשית, הטמפרטורה בפנים פולי קפה משרדיה הראשיים של החברה יורדת בחדות: ואז השעועית נכנס. ואז זה מטפס בעלייה קפה צלוי זה לאט בצורה חלקה סיבובים, השעועית להכות את טמפרטורת היעד שלהם עד הקלייה נגמר.
המסך גם עוקב אחר נתונים אחרים; בפרט, שומר פולי קפה מקרוב מאוד על הקו שמחשבת את הקצב שבו הטמפרטורה עולה. צריך לשמור על הגדלת החום במהלך הביקורת קפה צלוי אני רושם נפשי קליית בבית שלי – אבל, הוא מדגיש, קצב עליית צריך ללכת בהתמדה למטה. אני מתחיל לתהות אם צריך להשאר. עם טורקיה טיגון.
שעועית אלה, המיועדים תערובת קפה המשתמשת עבור אספרסו שלה, קולומביאני, נצלית. תריסר קבוצות של אותם היום. “קולומביאנים לקחת בצורה יפה, הרבה חום”, אומר . “אבל עם מדי חום מלפנים, לזה טעם חזק, כמו יין זה צריך לנשום. יותר מדי זמן צלי, יש לזה טעם שטוח.”
נכון בסביבות 386 מעלות פרנהייט (197 מעלות צלזיוס), הנהימה יציב של שעועית פעלולי מאפשר דרך צליל כמו לפוצץ פופקורן. הרבה כמו פופקורן, פולי הקפה שבירה, הנעוצה אדים כוחות את דרכו החוצה אותם. נדביק זכוכית קטנים ב- פולי קפה מראה כי הם כבר צלוי מירוק בהיר, דרך טאן, מה עכשיו נראה כמו חום בהיר מאוד ראויים לשתייה. אבל פולי קפה יש עיניים בעיקר על העיקולים על המסך. כמה קפה צלוי דקות מאוחר יותר, השעועית עדיין עושים הבוקעים מדי פעם כאשר הוא פותח צוהר הקדמי של התוף, הם מציפים פולי קפה במגש אוויר מקורר.
אלה פקיעה קולות חשובים קפה מספק שזוג של אבני דרך לשמוע במהלך הצלייה, כאשר השעועית לשחרר אנרגיה, נקרא הסדק הראשון וקראק השני בסחר. כפי שאני חווה ב , הסדק הראשון בדרך כלל קורה בסביבות 385° או 390 מעלות פרנהייט (196 º C או 199° C), נשמע מאוד כמו תירס בשקט פקיעה. זה מתרחש כאשר התאית קשה, וודי של השעועית כבר לא יכול לעמוד קפה צלויבפני הלחץ הגובר אדי מים חמים בפנים, שיתפוצץ. השעועית לא יתפוצץ כמו פופקורן, אבל זה חטיפי מ בתוך, הופך להיות פחות צפוף, יותר נקבובי, רך יותר. אם השינויים הפיזיים הללו לא קרה, טחינת קפה וחילוץ טעם ממנו בקושי יהיה אפשרי, בהתחשב צפיפות כמו חצץ שעועית .
הצלי מופסק מדי זמן קצר לאחר הסדק הראשון, בסביבות 405° F (207° C); נינה -אספרסו רחוב התשיעית במנהטן ממשיך רק קצת יותר, עד 418° F (214° C). בבית, אני עוקב בעיקר חליפה. אבל אלה קפה צלוי חומציותם להמשיך עוד (כ 440° F), במרדף אחר צלי כהה יותר, מתוגמל הסדק השני, שהוא “כמו בייקון במחבת לוהטת”, אומר גייב של קוף ג’ו בקינגסטון, ניו-יורק. תיאור של הוא שחלקית רשרוש קל, מהיר של חום-עמוק, בעדינות עישון שעועית נופל לתוך המגש הקירור של שלו דידריך צלייה מכונות.
קראק השנייה הוא כאשר התאית עצמו מתחיל לגרום לדלדול להתפרק תחת השפעת חום ממושך. פחמן דו-חמצני דוחף מהקירות תא שבורה, וגם שמנים, אשר מנצנצים, חרוז על פני השטח של פולי הקפה הקלוי כהה יותר.